Home »  About Us  »  Vacancies

Vacancies

In our organization we stimulate personal growth and we value creativity, innovativeness and independency. Challenging tasks and sharing knowledge with skillful colleagues ensure that our people can enhance their competence and develop as a professional. Our experts collaborate in multiple working fields in order to create synergy with the profession of our customers. In this section you can find our job vacancies and internships.
Support mérnök – Tekla Structures
Construsoft Kft, Budapesti Iroda

Construsoft Kft professzionális építömérnöki CAD/CAM software alkalmazások terjesztésére, adaptálására, oktatására és üzembentartására szakosodott. Cégünk a nemzetközi hátterű, 14 országban jelen lévő Construsoft csoport tagjaként közel 20 éve a finn fejlesztésű Tekla Structures építőmérnöki BIM szoftverek magyarországi rendszergazdája. Terméktámogató csoportunk erősítéséhez keresünk Tekla Structures tapasztalattal rendelkező munkatársat budapesti irodánkba.

Elvárások
  • Építőmérnöki végzettség (Bsc vagy Msc)
  • Legalább 3-5 éves, a Tekla szoftver alkalmazásában szerzett tervezői gyakorlat
  • Más építőmérnöki 3d-s tervezőrendszerekben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban

Feladatok

  • Ügyfeleink szakmai támogatása és műszaki tanácsadás a Tekla szoftverek alkalmazásához
  • A szoftver bemutatása kiállításokon, szemináriumokon és egyéb rendezvényeken
  • Részvétel a szoftver lokalizációjában, magyar tervezési környezet kialakításában
  • A szoftver tesztelése, felhasználói segédletek és kézikönyvek aktualizálása

Személyiség

  • Célorientált, önálló munkavégzés, csapatmunkára termettség
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs képesség
  • Tanulási hajlandóság, érdeklődés modern technológiák iránt

Amit ajánlunk

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Rugalmas munkaidő, munkavégzés jó hangulatú, barátságos nemzetközi környezetben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, növekvő vállalkozás
Ha fontos számodra a szakmai fejlődés, érdekes feladatokra vágysz és részese szeretnél lenni sikerünknek, küldd el önéletrajzod az info@construsoft.hu címre.

Értékesítési és marketing asszisztens

Elvárások
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • MS Office alapos, felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban, német nyelvtudás előny

Feladatok

  • Értékesítési- és marketing feladatok koordinálása és végrehajtása
  • Adminisztrációs feladatok, ajánlatok és marketing anyagok készítése
  • Szoftver licencek nyilvántartása
  • Semináriumok, bemutatók, megbeszélések, utazások szervezése

Személyiség

  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Talpraesett hozzáállás, proaktív attitüd